• Her müşterimizin geleceğine açılan bir anahtarı olduğumuzun, her müşterimizin geleceğimize açılan bir anahtar olduğunu bilerek çalışırız.
• Müşterilerimiz hakkındaki bilgilerimiz diğer çalışmalarından farklı olarak sürekli müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerden beslenir. Operasyon anında bizlerle paylaşılan bilgiler, müşterimizi daha iyi tanımamızı sağlar. Müşterilerimizi tanıdıkça hizmet hızımız artar, hizmet kalitemiz yükselir, ortak risklerimiz azalır.
• Müşteri ile tanıştığımız ya da bir müşterimiz bize görev verdiği anda kurumsal hafızamız anında harekete geçerek çalışmaya başlar. Bütün bir süreç boyunca müşteri bilgilerimiz yenilenir, genişler ve zenginleşir. Bundan sonraki hizmetlerimize yön verir ışık tutar. Her bir müşterimiz bizim için farklıdır. Biliriz ki her müşterimizin kurumsal iş kültürü, tedarikçileri, işleri, çalışanları, sektörü doğal olarak farklıdır. Bu farklılıkları bilerek hizmetlerimizi kusursuz yerine getirmeye çalışırız.
• Müşterilerimiz ile ilgili her işimizi, her görüşmemizi, her temasımızı takip eder, yöneticilerimizin denetimi altında, çalışanlarımızı yönlendiririz. Her çalışanımız müşterimizin işinin hangi aşamada olduğunu, Eksper Gümrük Müşavirliği yetki ve gizlilik kurallarına bağlı olarak sürekli izleyerek görevlerini yapar. Hizmetlerimizin her bir aşamasında nelerin, nasıl, kimle, ne zaman, ne kadar sürede yapılacağı konusunda kalite prosedürlerimize bağlı olarak çalışanlarımızı bilgilendirir ve yönlendiririz.
• Müşterilerimizin her önerisi, isteği, eleştirisi, uygulamamız aracılığı ile anında kayıt altına alınarak Eksper Gümrük Müşavirliği iş süreçlerinin geliştirilmesine yardımcı olur. Tüm istek, öneri ve eleştirileri şirketimizde zincirleme görevlerin atanması, sonuçlandırılması ve müşterimiz ile paylaşılarak, müşteri memnuniyetinin her zaman üst seviyede tutulması amacıyla kullanırız.

İthalat

Lojistik Gönderim

We make cool web products and eat kebap and drink ayran.We make cool web products and eat kebap and drink ayran.We make cool web products and eat kebap and drink ayran.We make cool web products and eat kebap and drink ayran. yürütmektedir.